jiné informace

WoW guilda Demento Mori

Tato guilda/stránka nemá v žádném úmyslu urážet Warcraft guildu Memento Mori ze serveru Thunderhorn => http://mem-mori.netCo je tedy tato stránka/guilda zač?

Rok 2007

Jednoho dne při výpadku serveru Thunderhorn, si z nudy několik hráčů Mementa rozhodlo si založit postavy na se rveru Drak'thul. Jeden z největších problémů byl název guildy. Díky dost vysoké skepsi a zároveň pokusu o ?? naší současné guildy padl tento název (Demento Mori) a guilda byla hbitě založena. Vzhledem k tomu že "naše" servery zase brzo naběhly, lidé se rychle vrátili zpět na Thunderhorn. Někteří nezmaři ale levelovali na Drak'thulu dál. Po delším čase následovalo vystřízlivění z názvu, ale bohužel. Mezitím byla za těžké peníze koupena guildbanka (v té době docela drsných 1500g a žádná 70ka), slušně nastavené práva, takže guilda nebyla rozpuštěna. Většina lidí guildu na Drak'thulu opustila, takže slouží jen jako sklad hloupostí pro alty altů. Tyto stránky byly také mírně pročistěny a z nostalgie zachovány (mimochodem taky pěkně slouží pro zviditelnění mých stránek ~.^ ).

Rok 2008

Začátek prázdnin Na Memento Mori se opět dostavila klasická prázdninová krize. Po jarní euforii ze skoleni Illidana, jsme se najednou na začátku prázdnin sotva dokázali poskládat na hloupé Karazhany, takže část lidí to vyřešila vypnutím počítače, někteří začali hrát BG a další se opět šli kouknout na Drak'thul, či si zde založili nové postavy. Název guildy na Drak'thulu už nám nepřišel tak vtipný, takže jsme požádali o "zapůjčení" maličké rozpadlé guildy se sympatičtějším názvem Bratrstvo a hrajeme tam. Hraje nás tam v současné době 10 lidí z MM TH (ex 4 oficíři/CL a zbytek obyčejní členi) a několik "nememenťáků" :o) . Jsme mírně uzavřená guilda, ale dalším pohodovým a rozumným lidem se rozhodně nebudeme bránit.


17/8/2008: Jak už to bývá, nic netrvá věčně a konečně jsme se rozhodli založit si svou guildu. Nyní jsme guilda <Fool Moon>. Nejedná se o překlep slov Full moon, jedná se o záměr. Čte se to [fůl můn], a vyslovené to má dva významy. Jeden význam je "hloupý měsíc" (ten psaný) a druhý možný (možný řečený) je "úplněk" (stav měsíce), což je náš správný název. Každopádně se nám tato "hříčka" líbí.

Neoficiální stránky guildy Fool Moon: http://fm.somepages.net.
fungující redirect: http://foolmoon.somepages.net
. Oficiálnější stránky: Fórum (nemám link),


PS: Memento Mori je v jednání s jinou guildou, že je částěčně požere, díky nové krvi začnou raidy a znovu se vzchopí,....
V současné době je proces přijímání aktivní. Máte-li zájem, budete přivítáni s otevřenou náručí...
A podle equipu buď šoupnut do Kara/SSC+TK (nevím jestli se v poslední době šel MH nebo BT, vím jen o dvou pokusech v SW)
  • Další české/slovenské guildy na serveru Thunderhorn:
  • Memento Mori - (bývalá/stále) nejlepší česko-slovenská guilda na serveru - CoT/BT cleared + pár nadějných pokusů na Caledgosovi
  • Hearth of Europe - pohodářská, spíše casual guilda (je tam mimochodem spousta "odpadlíků" z MM) 25ppl progress (půl TK/SSC, něco v CoT a BT)
  • Lužánky - celkem velká casual guilda, chodí Kara a sem tam heroiky
  • Tripartita - hodně nová maličká guilda, 20 aktivních lidí, Kara+Grull cleared, ZA progres
  • a pár dalších ještě menších,více casual guild...
Somepages.net: Hlavní stránka, fórum, miniwikipedie
Somepages.net - wow: Memento Mori, Tripartita, Kvera/Ildelme addony

Memento Mori: Oficiální stránky, fórum


Doporučuji se podívat na roster:
• Rozcestník rosterů: http://roster.somepages.net
• Aktuální (doporučený): http://roster.somepages.net/new/index.php
Thunderhorn: MM, HoE, Luzanky, 3P
Drak'thul: Bratrstvo, DM, Fool Moon